TRÓJMIEJSKIE TARGI EVENTOWE

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich na tegoroczne targi eventowe, które odbędą się już w najbliższą niedzielę! Miejsce, w których odbędą się targi to Pałac w Leźnie, znajdujący się zaledwie 5 min od trójmiejskiej obwodnicy.

Pałac jest niewątpliwie jednym z piękniejszych miejsc, które należy odwiedzić zaraz po najbardziej znanych trójmiejskich atrakcjach. Oprócz pięknego gmachu, Pałac może poszczycić się wspaniałą kuchnią, której dania smakują o niebo lepiej, gdy oczy cieszy XVIII- wieczna architektura.

Wracając do tematu, organizatorzy tak opisują Targi:

TargiEventowe.pl to wydarzenie skierowane do branży eventowej oraz ludzi którzy poszukują imprezowych atrakcji, informacji oraz pomysłów. Sprzyja nawiązywaniu kontaktów handlowych pomiędzy dostawcami usług, technologii czy informacji, a ich odbiorcami – organizatorami wydarzeń. Aktualnie to jedyna taka impreza w tej części kraju, która prezentuje kompletną ofertę oraz gotowe rozwiązania dla branży eventowej, inspiruje, integruje oraz sprzyja kształtowaniu eventów, kreując tym samym rosnący rynek imprez w Polsce. Podczas TRÓJMIEJSKICH TARGÓW EVENTOWYCH 2016 znajdziecie atrakcje outdoorowe, pokazy – show oraz szkolenia o tematyce eventowej.

Impreza podzielona będzie na sektory, dzięki czemu poruszanie się i odnalezienie atrakcji, które nas interesują, będzie o wiele prostsze. Strefy, które czekają na odwiedzających to:

  • Atrakcje Eventowe (dmuchańce, agencje artystyczne, gwiazdy itp.)
  • Technologie eventowe (obsługa techniczna eventów, multimedia, pirotechnika itp.)
  • Obiekty Eventowe
  • Catering i Bar
  • Ślub i wesele
  • Obsługa (firmy fotograficzne, agencje hostess itp.)
  • Bezpieczeństwo i czystość
  • Reklama (odzież, ekrany, agencje reklamowe itp.)

Jak widać, szykuje się naprawdę niezły, eventowy event ! :) My będziemy tam na pewno, a Wy?
Do zobaczenia na miejscu!

Informacje dot. targów znajdziecie na Facebooku.

HE.

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>