Prosto z MICE venue

Jeśli nie trafiliście jeszcze na marcowy raport MICE Venue, musicie szybko nadrobić lekturę. Dostępny jest w wersji Online, dzięki czemu możecie zapoznać się z nim w drodze do pracy.

Cały raport poświęcony jest miejscom, które wybierają nasi klienci, by właśnie tam zorganizować event dla swojej firmy. Hotele oferujące jedynie miejsca noclegowe i sale konferencyjne muszą zacząć poszukiwać nowych rozwiązań, by stać się atrakcyjne na tle nowoczesnych czy też odrestaurowanych miejsc, które kuszą swoją indywidualnością.
Jako agencja również wybieramy miejsca w których goście mogą zapomnieć o rutynie dnia codziennego, przenosząc się do – czasami można by rzec- innego świata.

Jednym z takich miejsc jest opisany w raporcie Stadion Energa Gdańsk, który znajduje się o rzut beretem od nas.
Co zadziwia i przyciąga klientów właśnie na gdański Stadion? Na pewno jego bryła. Pięknie mieniący się bursztyn w słoneczny dzień widoczny jest już z bardzo daleka. Klasyczny nadmorski bursztyn połączony z nowoczesnością wyposażenia i kunsztem wykończenia razem tworzą ciekawe miejsce do zorganizowania konferencji czy imprezy integracyjnej.
Wracając do imprez- na stadionie znajduje się FUN ARENA w której skład wchodzą m.in. gokarty, park trampolin czy kolejka tyrolska.

Jesteśmy dumnymi sąsiadami Stadionu Energa Gdańsk i śmiało polecamy to miejsce jako bazę Twojej imprezy! :)

Jeśli znacie inne, ciekawe miejsca, które nie zostały wymienione w marcowym raporcie MICE, piszcie śmiało w komentarzach.

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>